EMERGO Metal

RVS reinigen en roest verwijderen - EMERGO Metal Treatment
produkty-Emergo-Metal-Treatment
produkty Emergo Metal Treatment, Innosoft, Innoprotect, Innospray, Innopolish, biznes, business, konsument

 

FAQ

 

Tutaj można przeczytać kilka często zadawanych nam pytań, i odpowiedzi. Nie znajdujesz swoich? W takim razie skontaktuj się z nami, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Ile Innosoft B570 potrzebuję, aby posprzątać 1 m2 brudnej stali nierdzewnej?

To zależy od wielu czynników, takich jak: stopień zanieczyszczenia, jakość stali nierdzewnej, mechanicznego lub ręcznego używania Innosoft, itp. Innymi słowy, nie można podać ogólnej reguły, ale używając zestawu startowego będziesz mógł szybko przekonać się, ile m2 można oczyścić za pomocą 250 ml Innosoft.

Jak długo stal nierdzewna pozostanie w dobrym stanie po użyciu Innoprotect?

Także to zależy od czynników sytuacyjnych, takich jak: jakość materiału, wpływ środowiska (aerozole lub cząstki żelaza w najbliższym otoczeniu zawsze będą mieć fatalny wpływ na stal nierdzewną!). Doświadczyliśmy, że stal nierdzewna była  dłuższej niż 2 lata w doskonałym stanie po użyciu Innoprotect, ale nie gwarantujemy. Faktem jest, że stal nierdzewna wymaga konserwacji, więc konieczne jest uporządkowane stosowanie środków utrzymania.

Czy Innosoft nie atakuje warstwy lakieru?

Nie, Innosoft nie jest agresywny, więc jest bezpieczny dla lakieru i powłoki. Jednak konieczne jest, aby być ostrożnym w pobliżu kamienia naturalnego, bo Innosoft może go odbarwić lub pozbawić blasku.

Czy Innosoft łatwo się psuje?

Nie, Innosoft i Innoprotect nie psują się łatwo. Po prostu ważne jest, aby przed użyciem je wstrząsnąć!

 
Czy Innosoft nadaje się do felg samochodowych i części rowerowych?

Tak! Felgi samochodowe i części roweru często są wykonane z aluminium, ale doświadczysz, że ich korozja również znika!

Czy Innosoft i Innoprotect mogą być produkowane pod prywatną etykietą?

Tak, oczywiście, że mogą. Od 500 flakoników możemy dostarczyć produkty pod prywatną etykietę, więc można dać je jako produkty usług dla swoich klientów lub odsprzedać.


Czy można używać Innosoft na anodyzowane aluminium i miedź, i czy jest to odpowiednie przeciwko rouging?

Tak. Chociaż Innosoft był początkowo opracowany do stali nierdzewnej, również posiada unikalne funkcje dla aluminium, miedzi, a nawet  stali węglowej. Jeśli stosuje się na aluminium, jest bardzo ważne, aby stosować B580 Innoprotect po oczyszczeniu, żeby aluminium uległo procesowi pasywacji. Ponadto Innosoft jest idealny przeciwko rouging.