Aceros Metal Treatment - specjalista od pielęgnacji i czyszczenia metali.

RVS reinigen en roest verwijderen - Aceros Metal Treatment
Twój metal w doskonałym stanie, Innosoft, Innoprotect, Innospray, Innopolish
produkty Emergo Metal Treatment, Innosoft, Innoprotect, Innospray, Innopolish, biznes, business, konsument
usługa sprzątania Emergo Metal Treatment, wsparcie projektów czyszczących

Emergo metal treatment
- metal zasługuje na konserwację

Ważne jest, aby zachować swoje metale czyste i w dobrym stanie. Dzięki regularnej konserwacji można wydłużyć ich żywotność, zapobiec problemom z wiązanym z korozją i zapewnić metalowi nadal estetyczny, dobry wygląd. Obojętnie, czy mówimy o stali nierdzewnej, czy aluminium, Emergo Metal Treatment zrobi wszystko, aby utrzymać Twój metal w możliwie najlepszym stanie bez ani jednej plamki rdzy.


Czyszczenie stali nierdzewnej

wchodzi na wyższy poziom.Emergo Metal Treatment oferuje rozwiązanie na usuwanie i zapobieganie korozji (rdzy) i innych zmatowień na metalach nieżelaznych.

Nasze środki są lepsze niż inne środki.

Dlaczego? Oto niektóre z naszych zalet:

  • Nasze odrdzewiacze są w 100% produktami organicznymi
  • Wyjątkowa linia środków do czyszczenia i konserwacji stali nierdzewnej
  • Porady i badania specjalistów
  • Własna obsługa sprzątająca

Nasze odrdzewiacze są w 100% produktami organicznymi

Nasz środek do odrdzewiania powierzchni ze stali nierdzewnej Innosoft B570 jest w 100% produktem organicznym, co pozwala na używanie go także w przemyśle spożywyczym, czego nie mogą gwarantować inne środki w znacznej większości, szeroko dostępne na rynku.

Wyjątkowa linia środków do czyszczenia i usuwania rdzy

Emergo Metal Treatment międzynarodowo rozprowadza różne konserwujące i czyszczące produkty służące do usuwania rdzy ze stali nierdzewnej

Możesz poczytać więcej o naszych produktach na naszej stronie produktów lub złożyć zamówienie wypełniając nasz formularz kontaktowy.

Porady i badania

Emergo Metal Treatment współpracuje z ekspertami w dziedzinie oczyszczania powierzchni metali. Eksperci analizują Twój problem i oferują specjalistyczne porady, jak go rozwiązać. Poczytaj o wszystkich naszych możliwościach na naszej stronie porad.

Sprzątanie i usuwanie rdzy

Oprócz porad ekspertów i unikalnych produktów oferujemy obsługę czyszczącą, do usuwania rdzy i konserwacji obiektów. Emergo Metal Treatment posiada zespół doświadczonych i wykwalifikowanych ludzi, którzy chętnie podejmą się zadań w  projektach czyszczenia. Ponadto jesteśmy w stanie zapewnić regularne czyszczenie Twoich metali. Odwiedź naszą stronę usługi sprzątania lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.